Á L L Á S H I R D E T É S

TPM Mérnök_Lövő
mérnöki tevékenység

Megbízónk nemzetközi vállalatcsoport, melyet azon technológiák vezérlik, amelyek kényelmesebbé és szebbé teszik az épületeket, amelyekben élünk, dolgozunk. A cégcsoport Ablak és Ajtótechnológia (FTT) üzletágában világszerte 15 gyárban, 26 kereskedelmi cégben és 28 kereskedelmi raktárban közel 4000 munkavállaló dolgozik. A Cégcsoport vonzó munkáltatóként felelősséget vállal munkatársaiért annak érdekében, hogy közösen pozitív módon alakítsuk a vállalatunk jövőjét.

A lövői székhelyű gyáregység a legjelentősebb gyártási kapacitással rendelkezik, már több mint 15 éve a bukó-nyíló ablak-vasalatok gyártóbázisa, a soproni régió egyik legjelentősebb termelő cége.

A következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

TPM MÉRNÖK

Munkavégzés helye: Lövő/Győr-Moson-Sopron megye

Főbb feladatok:

- TPM rendszer működtetése

- Energia Menedzsment fejlesztése

- OEE - MES rendszer elemzések

- Létesítményüzemeltetési feladatok

- Kapcsolattartás az anyavállalattal és külsős partnerekkel

Elvárások:

- Műszaki felsőfokú végzettség

- Angol vagy német kommunikációképes nyelvtudás

- Jó csapatszellem, kiváló kommunikációs készség

- Kiváló felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

- SAP PM modul ismerete

- Rugalmasság, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

- Emelőgép ügyintézői képesítés

- BMS ismeret

- Termelővállalatnál szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem

- 13. havi fizetés

- Baleset biztosítás minden munkavállalóra

- Korszerű, magas színvonalú munkakörnyezet

- Szakmai és nyelvi képzési, továbbképzési lehetőségek

- Utazási költségtérítés

Jelentkezés: Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el nekem a szakmai önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
Angol vagy Német társalgási[ általános , szakmai ]