Á L L Á S H I R D E T É S

CNC Technológus_Győr
gyártás/termelés/építőipar

Megbízónk a 100 százalékban magyar tulajdonú, minősített autóipari beszállító középvállalat Győrben.

A korszerű gépekkel felszerelt gyárba keresünk a megnövekedett feladatok ellátására alkalmas jelölteket az alábbi pozícióba:

CNC technológus

Feladatok:

• Egyedi CNC megmunkálás koordinálása a gyártástervezés alapján
• A gyártás folyamatos figyelemmel kísérése
• Felmerülő problémák megoldása
• CNC gépek beállítása/paraméterezése (Fanuc)
• CNC programok írása
• Programok tesztelése, javítása, archiválása
• Szerszám és felfogási tervek javaslata
• Megmunkáló szerszámok specifikálása, beszerzésének támogatása
• Karbantartók támogatása a CNC gépeknél
• Munkák optimalizálása a gyártás állapota alapján
• Optimális forgácsolási paraméterek meghatározása
• Maximális törekvés a legjobban alkalmazható megoldásokra
• A széria megmunkáló üzem gépeinek CNC programozási, működési felügyelete
• Szerszám összeszerelés, előkészítés, csere
• Program korrekció mérőlap kiértékelése alapján
• Megmunkálási hibaelhárítás a gépeken
• Új termék bevezetése, átszerelések, átállások, termékváltások lebonyolítása
• Jelentések, kötelező adatbázisok töltése
• Kimutatások készítése, ezek alapján javaslattétel módosításokra, beszerzésekre
• Szerszámozottság ellenőrzése, javaslattétel, a rendelések követése, ellenőrzése

Elvárások:

• Szakirányú végzettség, minimum középfokú
• Minimum 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• CNC programozó és forgácsolás ismeret a gyakorlatban
• Műszaki rajzolvasás, a százados tűrések programozási, gyártási kezelése
• Német nyelv ismerete
• Számítástechnikai ismeretek

Előny, de nem feltétel:
• PLC programozói ismeret
• Minőségbiztosítási rendszerek, mérőprogramok ismerete

Amit ajánlunk:
• Hosszútávra szóló munkalehetőség, biztos háttér egy dinamikus cégnél
• Versenyképes bérezés
• Egyéb juttatás: Cafetéria- már a belépést követő 2. hónaptól
• Havi teljesítmény bónusz, új ötletek jutalmazása
• Új kollégák ajánlása esetén jutalmazás
• Karrier lehetőség (képzés lehetőség, átképzés)
• Bejárási támogatás
• Szállás biztosítás
• Azonnali kezdési lehetőség

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre - az i.vancsa@jobmax.hu -ra, – a fényképes magyar és német nyelvű önéletrajzait a bérigénye megjelölésével!

Vancsa István
Ügyvezető Partner
i.vancsa@jobmax.hu http://www.jobmax.hu
Looking for the Best.....

Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron megye

Végzettségi elvárások:
technikum - műszaki

Nyelvi elvárások:
német társalgási[ általános , szakmai ]