Á L L Á S H I R D E T É S

PROJEKT MÉRNÖK_Mór
gyártás/termelés/építőipar

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk( Nemzetközi cégcsoport) közel 1000 fős nagyvállalatának Móron lévő új gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

Projektmérnök( Berendezésgyártás)

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:

Termék-, gyártóeszköz-, gyártási folyamat, illetve alapanyag bevezetéssel, módosításokkal kapcsolatos projektvezetői tevékenység folyamatának végrehajtása és koordinálása a következők szerint:

Új projektek előkészítése, koncepciók, specifikációk kidolgozása
Új projektekhez tartozó időtervek, szükséges ajánlatok elkészítése
Új projekthez tartozó gyártási dokumentációk elkészítése (Procesflow, FMEA, ODS stb.)
Változások folyamatos nyomon követése és bevezetésük koordinálása
Kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztika, minőségügy, launch, termelés, Németországi Központ (CBU))
Szériagyártásban futó termékekhez kapcsolódó folyamatok berendezések optimálása, szükség szerinti módosítása
Egyéb speciális projektmunkák koordinálása (géptelepítések, kapacitásszámítás, prezentációk készítése)
Hegesztési technológiák (MAG/MIG, lézer, ellenállás hegesztés stb.) ismerete,
Robotikával kombinált hegesztési rendszerek integrálása

Elvárások:

Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség
Min. 3-5 éves, autóipari műszaki területen (szériagyártásban) szerzett tapasztalat
CAD program alapszintű felhasználói ismerete
MS Office felhasználói szintű ismerete
Csapatmunkában való jártasság
Projektmenedzsment szemlélet
Jó kommunikációs tárgyalási készség, határozott személyiség
Önálló, szisztematikus munkavégzés, terhelhetőség, minőségközpontúság
Kommunikáció képes angol nyelvtudás

Előny:

Hegesztési ismeret

Amit Megbízónk nyújt:

Csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi Prémium autóipari beszállítói munkakörnyezet
Fiatalos, lendületes csapat
Kiemelkedő bérezés és béren kívüli juttatási csomag
Színes, változatos munka
Munkába járás támogatása
Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el részemre az angol nyelvű szakmai önéletrajzát!

i.vancsa@jobmax.hu

Üdvözlettel:

István

Vancsa István ügyvezető partner

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202

Looking for the Best.....JOBMAX

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]

A-Credit 2000 Kft.
8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.
22 390 136
22-390-136
Kep