Á L L Á S H I R D E T É S

PROJEKT MÉRNÖK_Mór
gyártás/termelés/építőipar

A Megbízónk – a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójaként, közel 100 ipari és gyártó vállalattal, 30.000 alkalmazottal – globális megoldásokat kínál az autó-karosszéria elemek tekintetében.

Professzionális csapatuknak és magas színvonalon automatizált gépparkjuknak köszönhetően olyan neveket üdvözölhetnek Vevőik között, mint a GM, Fiat, Daimler, Volkswagen, Audi, Porsche, Peugeot, Citroen, Skoda és Suzuki.

A Móron lévő 650 fős hegesztett és hidegen hengerelt karosszéria elemeket gyártó dinamikusan fejlődő modern gyáregységébe keresünk szakmailag elhivatott, agilis munkatársat a következő pozícióba:

PROJEKTMÉRNÖK

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:

- Új termék bevezetési projektek koordinálása és vezetése,

- Aktuális folyamatok fejlesztésére irányuló projektek levezénylése és továbbfejlesztése,

- Költségvetés-tervezet, bevétel/kiadás tervezet, gazdasági mérleg, ECR nyomon követés, kimutatások készítése az adott projektekről a vezetőség kérése alapján,

- Dokumentumok kezelése a projekt teljes szakaszában (rajzok, ECR követés, árajánlatok, tervek áttekintések, BOM létrehozása, együttműködés az érintett egyéb területekkel,

- Részvétel a projekt meetingeket és a projektek áttekintésében, nyomon követésében,

- Megvalósíthatósági tanulmányok előkészítése, koordinálása, kockázatelemzések készítése, árajánlatok előkészítése, előretervezés és nyomom követés,

- A műszaki változtatások indítása, jóváhagyása, a változásoknak és azok költségeinek nyomon követése, az ECO folyamat alapján,

- A termékekhez, a gyártási folyamathoz tartozó gyártási dokumentációk elkészítése, felügyelete, ellenőrzése, karbantartása,

- Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és minőségjavítási programokban,

Speciális feladatai

- Az összes társterület támogatása projektek és módosítások kezelésében,

- Támogatás belső folyamatok optimalizálásában

Elvárások:

- Műszaki/mérnöki diploma,

- Autóipari gyártó cégnél szerzett min. 2 éves tapasztalat,

- Angol kommunikációs szintű nyelvtudás,

- Fémmegmunkálási ismeretek

Előnyt jelent, de nem feltétel:

- Német nyelvismeret,

- Hegesztési ismeretek,

- Solid Edge szoftver ismerete,

- Robottechnikai ismeret

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag( Cafeteria, Bónusz, bejárási, lakhatási vagy albérlet támogatás),

- Kiváló fejlődési – és karrier lehetőség,

- Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör,

- Modern, multinacionális környezet,

- Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél

Jelentkezés: Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődésedet, kérem, küldd el részemre az angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]