Á L L Á S H I R D E T É S

TERMELÉS TERVEZŐ_Mezőlak
beszerzés/logisztika

Megbízóm meghatározó beszállítója az autóipari üléseknek. A legnagyobb autógyártókkal dolgozik együtt magas színvonalú technológiákkal, és a magyarországi telephelyei közül a legnagyobb múltú gyáregységébe keres új munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Termelés tervező

Munkavégzés helye: Mezőlak

Feladatok:

A vevői megrendelések határidőn belüli szállításának biztosítása
Aktív kapcsolattartás a vevőkkel
A vevői előrejelzések és valós megrendelések elemzése, változások követése, eltérések esetén intézkedések indítása
A kiszállítások tervezése, egyeztetése a vevővel
A gyári hosszútávú tervezésben való aktív részvétel
A vevőktől érkező rendelések ütemezése, a gyártási tervben a vevői igények, erőforrások és kapacitások alapján
A napi- és heti gyártási ütemtervek megvalósulásának felügyelete, eltérések esetén intézkedések indítása
Készletgazdálkodás és optimalizálási feladatok
A vállalatirányítási rendszerhez kapcsolódó folyamatok, adatok felügyelete
A kifutó termékek kezelése, EOP folyamatok ellenőrzése, obsolete költségek csökkentése
Logisztikai célok/ mutatószámok tartása és riportálása, eltérés esetén akciók indítása

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

Aktív kommunikációs angol nyelvtudás
Autóipari tapasztalat, sztenderdek ismerete
Gyártástervezésben és vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat

Előnyt jelent, de nem feltétel:

Új termék bevezetésében szerzett tapasztalat
Német nyelv

Amit megbízónk nyújt:

Szakmai fejlődés
Részese lehetsz egy teljes mértékben támogató, együttműködő és dinamikus csapatnak
100%-os bejárás támogatás
Cafeteria
Jelenléti bónusz

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a szakmai önéletrajzát!

i.vancsa@jobamx.hu

Munkavégzés helye:
Veszprém megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol közép[ általános , szakmai ]