Á L L Á S H I R D E T É S

SENIOR TECHNOLÓGUS_Heves megye
gyártás/termelés/építőipar

Megbízónk újonnan induló, környezetbarát technológiával működő, zöldmezős beruházásban épülő 100%-ban magyar tulajdonban lévő 250 fős gyár termelési csapatába keresünk munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére:

SENIOR TECHNOLÓGUS

Munkavégzés helye: Visonta

Feladatok:
- Üzemi készülékek és folyamatok tervezése és kivitelezésének irányítása,
- Legújabb és legkorszerűbb technológiák üzemi gyakorlatba való bevezetése, fejlesztések megvalósítása,
- Mérnöki számítások készítése,
- Kapcsolattartás partnerekkel, kivitelezőkkel,
- Új berendezések beüzemelésében való közreműködés.

Követelmények:

- Felsőfokú gépész- vagy vegyészmérnöki végzettség,
- Minimum 3 év ipari területen szerzett tapasztalat vagy projekt kivitelezési gyakorlat,
- Haladó számítástechnikai ismeretek kiemelten MS Office és AutoCAD,
- Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent az alábbi területek bármelyikén szerzett tapasztalat:

- Fermentáció és desztilláció folyamatának ismerete és gyakorlati alkalmazása,
- Malomipari technológiák üzemeltetése,
- Szennyvíz üzemi folyamatok ismerete,
- Szennyvíz tisztítás terén szerzett üzemi tapasztalat,
- Üzemi energiaháztartás (hűtő/fűtő körök) tervezése és kivitelezése,
- Biológiai szennyvízüzem üzemeltetése.

Amit a vállalat kínál:

- Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
- Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
- Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a i.vancsa@jobmax.hu e-mail címre ? a magyar és az angol nyelvű fényképes önéletrajzát!

Üdvözlettel,

i.vancsa@jobmax.hu http://www.jobmax.hu

Looking for the Best.....

Munkavégzés helye:
Heves megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]