Á L L Á S H I R D E T É S

OPERATIV VEZETŐ
menedzsment/cégvezetés

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő több mint 30 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú vállalat. Több mint 100 ipari és közületi referenciával rendelkezik hasonlóan a Coca-Colához vagy a Mercedes-hez.

Ipari gőz- és melegvíz kazánrendszerekkel, valamint tüzelőberendezésekkel és PLC alapú vezérlőszekrényekkel foglalkozó cég felső vezetői körébe keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

OPERATÍV VEZETŐ

Munkavégzés helye: Budapesti iroda XI. kerület

Feladatok:

A Projekt Osztály jelenleg 8 fő irányítása (teljeskörű kazánházi projektek megvalósítása az egész ország területén)
Riporting rendszer kialakítása, folyamatfejlesztés
A Szerviz Osztály jelenleg 1 fő Szerviz csoportvezető és 5 fő Szerviztechnikus / Szervizmérnök támogatása, vezetői feladatok ellátása
A vállalat napi operatív működésének biztosítása
Rendszerek és folyamatok fejlesztése, kialakítása, bevezetése

Elvárások:

Gépészmérnök vagy energetikai mérnök végzettség
Releváns menedzsment tapasztalat
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előny:

Kazánházi rendszerek ismerete
Energetikai szektorban és/vagy kivitelezésben, zöldmezős beruházásban szerzett vezetői tapasztalat

Amit Megbízónk nyújt:

Hosszú távú karrierlehetőség
Versenyképes jövedelem
Éves bónusz
Felelősségteljes munkakör
Fiatalos, lendületes összetartó csapat
Komoly szakmai háttérrel rendelkező, elismert vállalat
Céges autó magánhasználati kerettel
Mobiltelefon, laptop

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, hogy küldje el részemre válaszlevelében a szakmai önéletrajzát!

Vancsa István
Ügyvezető Partner

Munkavégzés helye:
Budapest

Elvárások a pozicióhoz:
vezetői pozíció

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol tárgyalási[ általános , szakmai ]