Á L L Á S H I R D E T É S

STRATÉGIAI BESZERZŐ_Szombathely
beszerzés/logisztika

Megbízónk több mint 30 éve nehézfutóművek, futóműrendszerek előállításával, illetve agrárgépipari termékek tervezésével, fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozik. A folyamatosan végrehajtott beruházásoknak köszönhetően világszínvonalú, egyedi futóműgyártó bázis alakult ki Náluk.

A vállalat csapatába a következő munkakör betöltésére keresünk munkatársat:

Stratégiai beszerző

Munkavégzés helye: Szombathely

Feladatok:

Alapanyagok beszerzése, beszerzési stratégia kialakítása
Új beszállítók felkutatása, értékelése és fejlesztése
Ártárgyalások önálló lebonyolítása
Kapacitástervezés beszállítóknál
Havonta/kéthavonta egyszeri üzleti utazás belföldön és külföldön a megfelelő beszállítók kiválasztása érdekében, alapvetően egyedül
Döntés előkészítési folyamatokban való részvétel, beszállítói szerződések előkészítése
Megtakarítási lehetőségek kidolgozása, projektek elindítása, nyomon követése
Együttműködés a konszern német anyavállalatának beszerzésével

A pozíció betöltéséhez szükséges:

Megalapozott szaktudás / műszaki ismeretek
Tapasztalt, magas szintű tárgyalókészség
Tárgyalási szintű német nyelvtudás
Több éves tapasztalat gépipari (fémipari) alkatrész beszerzés területén, vagy beszerzési tapasztalat más területen
Jó műszaki és üzleti érzék
B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság, rugalmasság
Határozott fellépés, a vállalat érdekeinek megfelelő képviselése
Jó elemző és problémamegoldó képesség

Kontaktországok: Oroszország-ot, USA-t, Dél-Afrikát leszámítva globális kapcsolattartás

Előnyös, de nem feltétel:

Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
A kelet-európai országok beszállítói körének ismerete
Minőségbiztosítási ismeretek

Amit a vállalat kínál:

Dinamikus csapat, fejlődő modern környezet
Folyamatos fejlődés lehetősége
Kimagasló jövedelem-, ösztönző- és juttatási rendszer
Biztos, stabil munkahelyi háttér
Professzionális csapat és modern, multinacionális környezet

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a német és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!

Üdvözlettel,

Anna

Tokodi Anna toborzási munkatárs

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/7463064

Looking for the Best.....JOBMAX

Munkavégzés helye:
Vas megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)

Végzettségi elvárások:
főiskola - logisztika / beszerzés

Nyelvi elvárások:
angol közép[ általános , szakmai ]

A-Credit 2000 Kft.
8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.
22 390 136
22-390-136
Kep