Á L L Á S H I R D E T É S

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI RENDSZERMÉRNÖK_Mór
minőségbiztosítás

Megbízónk az autóipari üzletágban tevékenykedő Nemzetközi Cégcsoport Móron lévő gyáregysége.

A 650 fős Móron lévő automatizált gyártóüzembe a következő feladatok ellátására keresünk munkatársat:

Minőségügyi Rendszermérnök

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:

- A minőségügyi rendszer felügyelete, a rendszerhez tartozó dokumentációk (minőségügyi kézikönyv, szabályzatok, eljárás utasítások) elkészítésének, karbantartásának és folyamatos fejlesztésének koordinálása

- A társosztályok szakmai támogatása minőségirányítási rendszerhez kapcsolódóan

- Az IATF 164949 tanúsítvány megtartásához szükséges tevékenységek végrehajtása (management review szervezése, belső auditok végrehajtása, vevőspecifikus követelmények követése)

- Auditterv készítése (Rendszer-,Folyamat-, Termék-,Vevőiauditok ), végrehajtásában, értékelésében való aktív részvétel

- Az auditokon feltárt nem megfelelőségek, javításának nyomon követése és koordinálása,

- Dokumentáció kezelő rendszer felügyelete

- Minőségügyi rendszerproblémák eszkalálása a vezetőség felé, megoldások kezdeményezése, a megoldások végrehajtásának ellenőrzése

- Az új kollégák oktatása Minőségügyi Rendszer Követelményeiről

- Vevői-, és projekt követelmények figyelemmel kísérése, elemzésében való részvétel, a projekt csapatok munkájának segítése a vállalatnál lévő eljárások, módszerek, vázlatok, eszközök szerkesztésében és használatában minőségügyi rendszer szempontból

- Tanulságok rendszerének kezelése, vállalaton belüli nyomon követése

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

- Társalgási szintű angol nyelvtudás

- IATF16949:2016 szabványismeret

- Legalább 3 év rendszermérnöki tapasztalat autóiparban

- Határozott fellépés, kiemelkedő együttműködési készség

Kiválasztánál előnyt jelent:

- IATF 16949:2016 beslő auditori végzettség

- VDA szabványok / Formel Q ismerete

Amit Megbízónk kínál:
? Versenyképes bérezés+juttatási csomag+bejárási támogatás
? Kiváló fejlődési ? és karrier lehetőség
? Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
? Professzionális csapa és modern, multinacionális környezet
? Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődésedet, kérem, küldd el válaszlevélben az aktuális angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

i.vancsa@jobmax.hu

Ezt követően telefonon foglak keresni a további részletek megbeszélésére!

Amennyiben más pozíciók érdekelnek, jelezd, milyen álláslehetőségekről küldjek e-mailt!

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol közép[ általános , szakmai ]