Á L L Á S H I R D E T É S

Villamosmérnök_Heves megye
gyártás/termelés/építőipar

Megbízónk újonnan indult, környezetbarát technológiával működő, zöldmezős beruházásban épült 100%-ban magyar tulajdonban lévő gyár.

A teljesen új, modern technológiával élelmiszer alapanyagot feldolgozó gyárba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

VILLAMOSMÉRNÖK/műszer-automatika/PLC szakterületre/

Munkavégzés helye: Visonta/Heves megye

Feladataid lesznek:

- Berendezések, villamos-, műszer-automatikai hálózatok (DCS, PLC) karbantartása hibaelhárítása, a programok üzemigény szerinti módosítása, illetve külsős cégek által elvégzett módosítások ellenőrzése, karbantartási stratégiájának meghatározása, karbantartási utasítások elkészítése,

- Berendezések működésének monitorozása, hibák meghatározása, karbantartók munkájának támogatása az üzemzavarok gyors és hatékony elhárítása érdekében,

- Fejlesztések során a beszerzés műszaki támogatása, kapcsolódó tartalék alkatrészek meghatározása,

- Aktív közreműködés a szakterületét érintő fejlesztési, átalakítási feladatok megvalósításában,

- A vállalat folyamatirányítási és terepi műszeres rendszereinek üzemeltetése,

- Kapcsolattartás a társterületekkel a folymatos üzemmenet biztosítása érdekében.

Amit Tőled várunk:

- Felsőfokú szakirányú/mérnöki végzettség,

- Ipari környezetben szerzett szakmai tapasztalat,

- Kiváló szervező, problémamegoldó és kommunikációs képesség,

- Önálló, felelős munkavégzés és rendszerszemlélet,

- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Haladó szintű számítógépes ismeret,

Előnyös, de nem feltétel:

- MODBUSZ TCP, PROFIBUSZ, PROFINET, SIMACODE, Siemens PLC ismerete, üzemeltetésben szerzett tapasztalat

- SAP ismeret a karbantartási modulokban

Amit Megbízónk nyújt Neked:

- Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség,

- Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával,

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgó-bér+Bónusz)

- Cafeteria(SZÉP kártya) + 13. havi fizetés

- Privát egészségbiztosítás finanszírozása

- Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésedet, küldd el részemre a szakmai önéletrajzodat!

i.vancsa@jobmax.hu

További információkért és lehetőségekért keress bizalommal a 30/ 9638 202-es telefonszámon!

Üdvözlettel:

István

Vancsa István

ügyvezető partner

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202

Looking for the Best.....JOBMAX

Munkavégzés helye:
Heves megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]

A-Credit 2000 Kft.
8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.
22 390 136
22-390-136
Kep