Á L L Á S H I R D E T É S

MECHANIKUS KARBANTARTÓ_KECSKEMÉT
gyártás/termelés/építőipar

Megbízónk nemzetközi autóipari cégcsoport magyarországi több mint 400 fős gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelölteket:

MECHANIKUS KARBANTARTÓ

Munkavégzés helye: Kecskemét

Feladatok:

Gyártóberendezések, napi termeléshez szükséges eszközök műszaki állapotának megfelelő szinten tartása
Karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása
Üzemzavarok elhárítása, hibakeresés és a gyártóberendezés meghibásodások elhárítása
Gyártóberendezések, eszközök telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel
Géphibára visszavezethető belső kiesés csökkentése
Fejlesztési javaslatok a termelés hatékonyságának, minőségének fejlesztése érdekében
Együttműködés a vállalat társterületeivel

Elvárás:

Szakirányú műszaki végzettség: (lakatos, gépi forgácsoló, gépkezelő, szerszámkészítő, vagy mechanikai végzettség.)
Mechanikai karbantartási területen, termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
Pneumatikus ismeret
Mechanikus, pneumatikus rajzolvasási képesség
Láncos hajtások ismerete
Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség, túlóra vállalása
Megbízható, önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat
Szakmai javaslattevési, újítási képesség
12 órás, folyamatos műszak vállalása

Előnyös, de nem feltétel:

Hegesztő képesítés

Amit a Vállalat kínál:

Versenyképes bérezés
Vonzó juttatási csomag( Cafeteria, havi bónusz, étkezési támogatás, 13.havi bér
Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely, előrelépési lehetőség.
Modern gépek, tiszta munkakörnyezet.

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a szakmai önéletrajzát! I.VANCSA@JOBMAX.HU

Ezt követően telefonon fogom hívni, hogy a további részleteket megbeszéljük!

Ha kérdése van, hívjon ezen a számon: 06 30 9638 202 !

Üdvözlettel:

István

Vancsa István
ügyvezető partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.
Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202

Looking for the Best.....JOBMAX

Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)

Végzettségi elvárások:
szakközépiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:

A-Credit 2000 Kft.
8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.
22 390 136
22-390-136
Kep