Á L L Á S H I R D E T É S

LEAN Mérnök_Székesfehérvár
minőségbiztosítás
gyártás/termelés/építőipar

Megbízónk egy modern 400 fős multinacionális vállalat (első körös autóipari beszállító) Székesfehérvári üzemébe a nemzetközi LEAN-es csapat tagjaként, a vállalat LEAN kultúrájának és stratégiájának fejlesztése érdekében az alábbi munkakörbe keresünk kollégát.

LEAN mérnök/csoportvezető

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladatok

? Értékáram térkép készítése, karbantartása (VSM)

? Workshop-ok (hatékonyság, minőség, cellaépítés, stb) szervezése, moderálása

? Lean-el kapcsolatos elméleti és gyakorlati oktatások megtartása a szervezet valamennyi szintjén

? Támogatása a budget tervezésének hatékonyság fejlesztés vonatkozásában

? Elért eredmények heti/havi riportálása

? Veszteségek térkép készítése, társszervezetek bevonása a probléma megoldásba

? Termelés támogatása a layoutok változtatások, mozdulatelemzések, ergonómiai kihívások esetében

? Termelés támogatása a standard munka kialakításában

? Dolgozói ötletek feldolgozása, hatékonyságának fejlesztése

? 2 fős ?Lean csoport? munkájának koordinálása

? A TPM rendszer bevezetésének támogatása,

? Speciális projectek koordinálása (6sigma)

? Anyagáram fejlesztése (Kanban, Heijunka, Milkrun, JIT)

? ?Lean? eszközök napi alkalmazása (5S, SMED, Kaizen, Visual management, stb.)

Elvárások

? Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség,

? Több éves tapasztalat autóipari területről, Lean/CI területen,

? Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete,

? Alkalmankénti utazási hajlandóság,

? Magas szintű szervező és vezetői készség

Személyiség

? Nyitottság,

? Kommunikativitás,

? Kooperatív,

? Coaching képesség

Amit Megbízónk nyújt:

? Felelősségteljes és kihívást jelentő munka ellátásának lehetősége,

? Nemzetközi csoportban való munkavégzés, fejlődés

? Külföldi továbbképzés,

? Versenyképes bérezés+juttatások

? 13. havi bónusz teljesítmény értékelési rendszer alapján

Jelentkezés: Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérem, küldd el válaszleveledben az angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

Amennyiben más jellegű pozíciók érdekelnek, jelezd, és ha nyílik olyan, azonnal küldök e-mailt Neked!

Kérdés esetén keress bizalommal: 30/9638202

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol közép[ általános , szakmai ]