Á L L Á S H I R D E T É S

HR Supervisor_Szolnok
humán erőforrás/munkaügy

A Megbízónk a világ autógyártásának piacvezető multinacionális beszállítója, amely több, mint 300 autómárkát szolgál ki, beleértve a legnevesebbeket.

A vállalat európai gyára Magyarországon, Szolnokon épült fel Budapesttől kb. 100 km távolságra. A szolnoki telephelyen 2015-ben a meglévő mellett átadásra került az új üzemcsarnokuk is, immár 2 üzemükben folytatják a termelést.

Megbízónk HR csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

HR Supervisor

Munkavégzés helye: Szolnok

Feladatok:

Fő feladatok:

-Napi kapcsolattartás az üzem minden osztályának vezetőivel, operatív HR-támogatás

-Toborzási és kiválasztási folyamatok teljes körű támogatása

-Kapcsolattartás külső toborzó, munkaerő-kölcsönző cégekkel, hatóságokkal, az EHS és a foglalkozásegészségügyi szolgálat munkatársaival

-Direkt képzések HR-oldalról történő támogatása

-Auditok támogatása (SOX, E&Y, IATF)

-Irányítása alá tartozó HR-es kollégák szakmai támogatása, fejlesztése

A munkakör betöltésének szakmai elvárásai:

-Humán erőforrás területen szerzett felsőfokú végzettség

-Munkajogi és TB-ismeretek

-Legalább 3-4 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

-Felhasználói szintű MS Office ismeretek, magas szintű excel tudás

-Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent, de nem feltétel:
- Munkaerő kölcsönző cégnél vagy toborzási területen szerzett tapasztalat

Elvárt személyes kritériumok és képességek:

-Terhelhetőség

-Problémamegoldó képesség

-Jó kommunikációs képesség

-Önálló munkavégzés, döntésképesség

Amit kínálnak:
- Hosszú távú, megbízható munkalehetőség egy multinacionális vállalatnál
- Kiemelkedő bérezési csomag
- Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség
- Barátságos munkahelyi környezet
- Vállalati rendezvények, sport, kultúra és szabadidős tevékenységek biztosítása

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérem, küldd el részemre a szakmai önéletrajzodat!

i.vancsa@jobmax.hu

Üdvözlettel:

István

Vancsa István

ügyvezető partner

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202

Looking for the Best.....JOBMAX

Munkavégzés helye:
Jász-Nagykun-Szolnok megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)

Végzettségi elvárások:
főiskola - humán erőforrás / munkaügy

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános ]

A-Credit 2000 Kft.
8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.
22 390 136
22-390-136
Kep