Á L L Á S H I R D E T É S

SZOFTVER MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK VESZPRÉM
mérnöki tevékenység

Megbízóm veszprémi fejlesztőközpontja és gyára több mint 1400 munkatársat foglalkoztat, a világ meghatározó gépjármű-márkáihoz fejleszt és állít elő autóipari berendezéseket, a járművek menetbiztonsági rendszereinek részegységeit gyártják. Magyarországon öt vállalattal és hét telephellyel rendelkeznek, több mint hatezer embernek adnak munkalehetőséget.

A veszprémi kutató-fejlesztő központjukban 300 fejlesztőmérnök dolgozik az elektronikus vezérlésű fékrendszerek fejlesztésében, szoftver-, elektronika-, és hidraulikafejlesztési, valamint járműtesztelési területen.

A cég fejlesztői csapata tovább bűvül, ebben az évben közel 30 fő felvételét tervezik, több lehetőség is van, csoportvezetői, illetve senior pozíciók is!

A cég mérnöki csapata az alábbi munkakör betöltésére keres új munkatársat:

SZOFTVER MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Munkavégzés helye: Veszprém

Feladat:

Beágyazott szoftverfejlesztési és tesztelési tevékenységhez kapcsolódó minőségbiztosítási feladatok teljeskörű ellátása
Szoftver minőségbiztosítási folyamatok, valamint eszközök és alkalmazások kialakítása, fejlesztése és oktatása
A folyamatok működésének és betartásának nyomon követése, ellenőrzése, a vonatkozó dokumentációk készítése
Nemzetközi környezetben történő munkavégzés

Elvárások:

Legalább 1 éves szoftver-fejlesztési / szoftver-tesztelési tapasztalat
C/C++ programnyelv ismerete
Informatikus mérnök / villamosmérnök / programtervező matematikus/ programozó matematikus végzettség
Kiváló szervező és kommunikációs készség
Angol nyelvtudás
Rendszerszemlélet
Szoftverfejlesztési folyamatok és eszközök ismerete

A pályázatánál előnyt jelent, de nem feltétel:

Minőségbiztosítási szakmérnöki végzettség,
Autóipari szabványok ismerete (ISO IEC 15504 (SPICE), ISO 26262),
Projektmenedzsmentben való jártasság,
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Amit Megbízónk nyújt:

Karrierlehetőség, fiatalos és innovatív csapatban zajló munka
Versenyképes jövedelem+ juttatások
Széleskörű Cafeteria
Utazási támogatás
Nemzetközi munkakörnyezet

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, legyen szíves, küldje el részemre – az i.vancsa@jobmax.hu – ra – fényképes magyar- és angol nyelvű önéletrajzait!