Á L L Á S H I R D E T É S

PROJEKTMÉRNÖK_Székesfehérvár
mérnöki tevékenység

Autóipari üzletágban (fémiparban) tevékenykedő Megbízónk ( Nemzetközi cégcsoport) közel 600 fős nagyvállalatának Székesfehérváron lévő modern gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

Projektmérnök

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladatok:

Új termékek sorozatgyártásba vételének teljes körű lebonyolítása a költség és beruházás célok teljesülése és a projekthatáridők tartása mellett
Termékek életciklus alatti legnagyobb profitot termelő gyártási koncepciójának kialakítása, koordinálása
Mintagyártások és kiszállítások koordinálása, vevői visszajelzések értékelése, szükséges javító intézkedések összefogása
Megvalósíthatósági tanulmányok felülvizsgálata, aktualizálása
Projektköltségek nyomon követése, nyereségességi számítások elvégzése
Termékelőállítási folyamatokhoz kapcsolódó dokumentációk kezelése
APQP folyamat koordinálása
Projektcsapat munkájának koordinálása
Kapcsolattartás vevőkkel és társosztályokkal, vevői auditok koordinálása

Amit várunk:

Felsőfokú műszaki végzettség
Több éves termelési/projektmérnöki területen szerzett tapasztalat
Aktív, kommunikációképes német nyelvismeret
APQP, PPAP folyamatok ismerete
Számítógépes felhasználói ismeretek
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Proaktivitás

Előnyös, de nem feltétel:

Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

Támogatjuk a szakmai fejlődést
Munkatapasztalathoz igazodó bérsávok
13. havi fizetés és cafeteria
Karácsonyi juttatás
Negyedéves jutalom
Egészségbiztosítás
Önkéntes nyugdíjpénztár
Biztonságos munkakörnyezet

Jelentkezés: Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el részemre a szakmai önéletrajzát!

i.vancsa@jobmax.hu

István

Vancsa István ügyvezető partner

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
német társalgási[ általános , szakmai ]